Why We Sleep

Why We SleepГадаю, майже кожен, хто прочитає цю книгу, дасть собі обіцянку намагатися спати не менше сьоми годин на добу.

Why We Sleep (у російському перекладі “Зачем мы спим”) детально й одночасно доступно пояснює які процеси відбуваються в тілі людини під час сну, і як сон взагалі впливає на наше самопочуття і здоров’я, на спроможність запам’ятовувати інформацію, на ефективність роботи тощо.

Інформація дещо шокуюча: навіть одна доба без достатньої кількості часу в царстві Морфея вже критично знижує важливі показники – наприклад, здатність імунної системи боротися з вірусами. Багато уваги книга приділяє, звичайно, сучасному темпу міського життя і гаджетам, які можуть перешкоджати нормальному виробленню “сонного” гормону мелатоніну.

Усі висновки будуються (як і повинно бути) на результатах досліджень. Окремо обговорюється специфіка різних вікових груп і розбираються нюанси, пов’язані з снодійними ліками.

Книга, буває, трохи втомлює медичною інформацією й по декілька разів повторює однакові тезиси в різних главах. Але це незначні недоліки в порівнянні з цінністю інформації. Why We Sleep сміливо можна порадити кожному.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s