Kings of the Wyld

KingsOfTheWyldЯк зазначено в офіційних нотатках до книги: Ніколас Імс – мешкає в Канаді, любить каву і віскі, обожнює відеоігри. Вивчав театральне мистецтво, але вирішив стати письменником.

Його перший роман виявився надзвичайно вдалим завдяки влучній ідеї: а що, як узяти більш-менш звичний фентезі світ і уявити, що його головні герої – це банди найманців, створені за аналогією до класичних рок-груп? У кожної банди є гучне ім’я, яскравий фронтмен і певна репутація – як на полі бою так і поза його межами. Банди постійно влаштовують тури, мандруючи від однієї арени до іншої, де збирають натовпи глядачів і феєрично б’ються з монстрами. Хоча можуть погоджуватись і на спеціальні персональні контракти (теж зазвичай пов’язані з “видаленням” якоїсь нечисті).

Монстри зі свого боку відповідають тим, що після довгих років відсиджування в диких хащах, збираються у величезну орду й беруть в облогу одне з центральних міст. Там раптово опиняється дочка одного з центральних персонажів цієї історії. Він не має іншого вибору, як зібрати свою колишню банду і вирушити на відчайдушну рятувальну місію.

Kings of the Wyld неймовірно насичена подіями. Ніколас Імс вдало використовує фентезі-штампи, щоби не витрачати зайве місце на сторінках для пояснення правил, за якими працює вигаданий ним світ. Натомість він концентрується на створенні цікавих неідеальних героїв, які викликають симпатії завдяки своїй дружбі, бурхливому минулому (яке поступово розкривається читачеві) і щирому бажанню попри що врятувати ситуацію. У романа шалений темп і великий набір оригінальних ідей. Це майже ідеальна авантюрна пригода: з гумором, лірикою, романтикою й постійними драматичними твістами.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s